A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Pellumb Vrinca - Tash Sa Koh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2011

2011-06-07T00:45:25

Këngë e albumit:

"Sa Zemra Ke?"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tash Sa Koh" kënduar nga Pellumb Vrinca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Vrinca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...