Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Pellumb Vrinca - Kenge Per Auditorin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/01/2014

2014-01-20T20:57:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Auditorin" kënduar nga Pellumb Vrinca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Vrinca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet