Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Vrinca - Moj Lahuta E Jone Shqiptare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/12/2015

2015-12-21T12:02:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Lahuta E Jone Shqiptare" kënduar nga Pellumb Vrinca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Vrinca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet