Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perlat Sheqeri & Moli - Jena Shoke, Jena Arshik Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa her puqem me ashik
me pas qef me i nigju
dun i qoshe pak muzik
dhe ja nisin tuj kendu

dikush meze pak raki
kurr zarar nuk kan me bo
prandaj jan gjithmon te ri
jon esnofa ne dynjo

REF.:
jena jena shok jena jena miq
Pijm me mend ne koke skena kurr armiq

ah sa bukur e kan thon
per ashikun e vertet
pa aheng mos me e lon
ja kerko mor shpirti shkret

ska ashik mo sot po thon
por e kan gabim or mik
me ja lidh or dur e kom
prap do knoj se osht ashik
Perlat Sheqeri & Moli
Publikimi: 24/02/2023
Muzika: Gezim Mneri
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Gezim Mneri
Firsamonike: Gezim Mneri
Klarinet & Saks: Altin Gunga
Llahute: Artur Yzeiri
Kitar Bass: Klaus Gjoka
Violine: Mariglen SabliqPerlat Sheqeri & Moli - Jena Shoke, Jena Arshik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Shoke, Jena Arshik".
3. Video është e këngës "Jena Shoke, Jena Arshik", por nuk këndohet nga Perlat Sheqeri & Moli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Perlat Sheqeri:


Komente 0