A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Petrit Karaqica

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Petrit Karaqica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 5 Nëntor 2018, Petrit Karaqica publikon videoklipin "Per Ty Mendoj". Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga Hekuran Krasniqi. Më datë 5 Korrik 2019, Petrit Karaqica publikon videoklipin "Trimi I Koshares Dukagjin Vula". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Burim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sami Krasniqi

Naser Maqedonci

Andi Mezini

Fatmir Elezi

Lumni Tershana

Fidan Ahmeti

Azemi (Azem Lukaj)

Duchi

Lendrit Krasniqi

Granit Hyseni


Tags: Petrit Karaqica

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019