TEKSTESHQIP

Bujar Qamili, Petrit Karaqica & Gjovani
Sa E Bukur Qenka Gjyla
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa E Bukur Qenka Gjyla" kënduar nga Bujar Qamili, Petrit Karaqica & Gjovani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.