Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Ti Do Lumturi (Feat. Ladi Toska)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Erdhe ti përsëri me lot në sy tek vëndi jon i vjetër.
Un isha aty për çdo dit e për çdo dit fillove tmregosh historiii.

M'ka lendu m'ka coptu veç me lot kam flejt un veç mërzi veç trishtim me mungojë ti
Zëri yt buza jote dëgjoja voicet që me thoje t'lutem mos më lër në vetmiiii.

Ato do të vijnë përsëri do kërkojn tyyy jam këtu jam këtu jam për tyyy kurr s'do t'a lejoj të shkosh me të të shkosh me të ti don lumturi don dhe shum dashniii.


Ky tekst u dërgua nga Rita GashiiPetrit Vullkani
Featuring: Ladi Toska
Publikimi: 31/08/2021
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Teksti: Loco & Petrit
Clarinet: Mikel Osmani
Mix/Master: Petrit Vullkani
Styling: Butik Redi
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & Photography
Prod.: On Fire RecordsPetrit Vullkani - Ti Do Lumturi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Do Lumturi".
3. Video është e këngës "Ti Do Lumturi", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 1