Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petro-g - Ok Zemer (Feat. Tiki & Maksi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

yeah.... ok... na na nanaa..

Petro G:

Hej ngo knej,ngo kush po knon,
qai ma i forti qe o mbret n'mikrofon,me aftsi pa kufi krejt i qudita fabrike per tekste fabrik per hite.
I veqant me stil, i pelqym te publika, rrezik per repera, i dashtun per qika, se un me gjithkon di mu pershtat, ma hajn qika t'reja ma hajn edhe gratë.
E ti loqka jem, qe shpirt pom thu, e di qka po lyp, ti e din un qka une du, afrohu ma ngat, ma shum mos e zgjat, t'boj mu ndi mir t'boj mu ndi rehat.
E din edhe vet n'ket sen kom pervoj kom ni dhurat me ta dhon cucllen n'goj, hajde te une nese don me u knaq, dije loqka jem un per ty jom ilaq.


Ky tekst u dërgua nga Besim SokoliPetro-G
Featuring: Maksi & Tiki
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/08/2010


Petro-g - Ok Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ok Zemer".
3. Video është e këngës "Ok Zemer", por nuk këndohet nga Petro-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petro-G:


Komente 0