Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Pirro Çako & Inva Mula - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Pirro Çako & Inva Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Pirro Çako & Inva Mula - Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

15/04/2013

2013-04-15T08:30:59+01:00Ca pika shiu rane mbi qelq.
Per ty une befas ndjeva mall.
Jetojme te dy ne nje qytet,
Dhe rralle shihemi sa rralle.
***
Edhe m'u duk pak e çuditshme
Si erdh kjo vjeshte, ky mengjes.
Qiejt e ngrysur pa lejlee
Dhe shirat pa ylber ne mes.
***

Ne ç'enderr kemi rene kaq keq,
Qe dot s'po zgjohemi ne valle?...
Ca pika shiu rane mbi qelq
Dhe une per ty seç ndjeva mall.


Më Shumë Këngë Nga Pirro Çako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë