Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Pirro Çako - Nusepashkja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusepashkja Ime".
3. Video është e këngës "Nusepashkja Ime", por nuk këndohet nga Pirro Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Pirro Çako - Nusepashkja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Ashensor"

Komente

Asnjë Koment

28/11/2012

2012-11-28T08:58:53+01:00Ti je si nje luleshtrydhe dhe ne shtratin tone vec embelsi leshon, nusepashkja ime vogel ne pellembe te dores te kam pergjithmone,
Sa her kthesa ne jete te kthen afer teje gjithmon do jem, do te behem si nata qe ti si yll te shkelqesh.
Sa her kthesa ne jete te kthen shiu ne shkretetir do te jem, si nishan ne faqe do te me kesh.....
Gjithmone me ty do te jem....
Gjithmone me ty do te jem....
Ti pio rritesh pa kuptuar dhe ne buzen time si kajmak shijon, nusepashke engjellore brenda zemres time fluturo , se ti me ke dhene pafund dashuri ndaj tani mund te kercesh siper gjoksit tim....
Sa her kthesa ne jete te kthen afer teje gjithmon do jem, do te behem si nata qe ti si yll te shkelqesh.
Sa her kthesa ne jete te kthen shiu ne shkretetir do te jem, si nishan ne faqe do te me kesh.
Ti po rritesh pa kuptuar dhe ne buzen time si kajmak shijon, nusepashke engjellore brenda zemres time fluturo , flutururoo fluturoo....
Nusepashka ime....
Sa her kthesa ne jete te kthen afer teje gjithmon do jem, do te behem si nata qe ti si yll te shkelqesh.
Sa her kthesa ne jete te kthen shiu ne shkretetir do te jem, si nishan ne faqe do te me kesh.....

Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Orkestrimi: Darko Dimitrov

Ky tekst u dërgua nga JULIA KOLA
Më Shumë Këngë Nga Pirro Çako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë