TEKSTESHQIP

Polifonia Labe
Na Ndau Mergimi
Lyrics
(Feat. Diana Ruci, Benjamin Kurupi & Jehona Shqiptare)

Kaluan shume vite
qe nuk jemi pare
kur ti ishe cupe
e une isha djale

Na ndau mergimi
sa andej kendej
kur te vije takimi
kam se c`te rrefej

Ika i brengosur
jo vetem nga tyne
nenes e babit
u lashe vetmine

Djali vetem isha
keshtu e ka jeta
dhe kudo qe vajta
cup si ty nuk gjeta.

DËRGOI: