Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Ç'jane Ato Lastare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

O po ç'jane ato lastare
Kur kalojne ndezin zjarre
Kur kalojne ne breg te detit
Duken si bijat e mbretit x2

Ref...x2
Amani shoke amani
Jane si shpirti jane si xhani
Kur ato dalin ne valle
Duken porsi shtojzovalle

O po jane vajza Shqiperie
Perendesha bukurie
Jane thesar i çdo shtepie
Vallja sa ju paska hije x2

Ref...x2
Amani shoke amani
Jane si shpirti jane si xhani
Kur ato dalin ne valle
Duken porsi shtojzovalle

...

Ref...x2
Amani shoke amani
Jane si shpirti jane si xhani
Kur ato dalin ne valle
Duken porsi shtojzovalle

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2013
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Poni
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0


Poni - Ç'jane Ato Lastare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'jane Ato Lastare".
3. Video është e këngës "Ç'jane Ato Lastare", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.