TEKSTESHQIP

Prek Mrishaj, Naim Abazi & Mihrije Braha
Vajza Dardane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajza Dardane" kënduar nga Prek Mrishaj, Naim Abazi & Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.