Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fero - Fol Edhe 1 Her

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Edhe 1 Her".
3. Video është e këngës "Fol Edhe 1 Her", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero - Fol Edhe 1 Her  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  62

Video Produksioni:

Filmnation

Produksioni:

Zzap And Chriss

Komente

Asnjë Koment

24/04/2019

2019-04-24T16:59:52+00:00Ti po fol e un spo t'ni
kshtu qe fol edhe 1 her
fol edhe 1 her fol edhe 1 her
Ti po fol e un spo tni
kshtu qe fol edhe niher
fol edhe 1 her fol edhe 1 her
fol edhe 1 her vllaçko (x4)

mvesin qka po pin ti
qato qe se din ti
mvesin kan pe *in
qato qe sun e *in ti
un kom lick lick
dhipa me stil tkrist
kur ke lujt llastik
hala mdokesh qasi
ik nese mshe mu me naqo
edi sjeni real jeni fallco

qka po din ti fol edhe 1 her
pa menu dy her tshti me fol 2 her
nese per dy her e bon mut 2 her
ska mo her se smun mo asniher

 eyo sene trona, sene trona
veq djemt e lagjes mujn me bo sene trona
me miliona(x2) ,se koha jon vlen mashum se miliona
kta milingona (x2), i kisha zhduk kejt ama spom premton koha
kejt qka fola (x2),edini shum mir se kejt e vertetova 
ik ik ik djali babes, babes mi bo diss
bib bib bib,djali babes esht bib

Ti po fol e un spo tni
kshtu qe fol edhe niher
fol edhe 1 her fol edhe 1 her
Ti po fol e un spo tni
kshtu qe fol edhe niher
fol edhe 1 her fol edhe 1 her
fol edhe 1 her vllaçko (x4)

kejt lojen un e qita n'overdoz
ju e dini kush o ma i fort
aktroni, aktor t'gjor
kallxoni kush o lodh, (kush?)
po shiten mafiozos
masi qe po kshyrin shum seriala n'internet
une jom rit me Vatos Locos
ski nevoj me shku nMeksik
hajde nqytet tem
fakt qe jom shum manjak
un nuk jom rit nqytet
jom rit ngjungel e nsokak
nah pa heker sjom sill jasht
ose pa naj thik me zavensu pak
leprat jan kta se jan ba shum mangupa
qe 1 vjet rugve jom sill 8 vjet
e qe jom dal prej ruges jan bo 3 vjet
qysh ja ke nis ti me fol per gang (qysh?)
kush tka msu ty gengin me permen (kush?)
un sjom mbreti veq nqytetin tem
po jom mbreti edhe nshtetin tem
kta mir e din qe se pi ku vi un
rrugve jom sill edhe dhipa kom i* shum
mu shit mafi,poto? kena sill shum shum
e me bo publike e bojna me fam

Ti po fol e un spo tni
kshtu qe fol edhe niher
fol edhe 1 her fol edhe 1 her
Ti po fol e un spo tni
kshtu qe fol edhe niher
fol edhe 1 her fol edhe 1 her
fol edhe 1 her vllaçko (x4)


Ky tekst u dërgua nga HalitOsmKartolina (3)

10
15
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet