A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Qerim Hamidi - E Rrezikshme Je


Nuk ka akoma asnjë votë


21/01/2012

2012-01-21T15:57:26

Teksti:

Hazbi Thera

Video Produksioni:

RedonpicturesKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Rrezikshme Je" kënduar nga Qerim Hamidi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qerim Hamidi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018