Më mbaj mend (për 1 muaj)

Radoo - Alma (Feat. Premtimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Part 1:

mke lan pa men alma
mke lan pershtypje alma
alma ama falma
pat zon kur nuk nalna
hej alma ti mke ra nsy
prej krejt mases dallohesh veq ti
dukesh shum extra
trupin 2 metra

levizjet qe mi bon
mu krejt pom tranon
me flokt e gjata
ti je ma e qarta
me shtikla qysh po kcen
tipav syt krejt pja v'len n'ven
buzeqeshja jote m'jep emocione
do ti preki do ti puthi kuku qka m'bone
seriozisht je femer speciale
femer femer speciale

Ref:
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren

Part 2 :
i ndjeki hapat e tu
ka po shkon qe krejt mke tranu
afrona ngat, ngat e ma ngat
m'fal ni shikim hej ndalu ti pak
ti me shkon sikur ere
sikur n'tok ti nuk shkele
sa kam mall per ty
veq njeher dua ta ndjej
dhe kjo nate qe vjen ty do te fshe
sdua te ik pa te zene ty njeher

me ni buzehqeshje ti pom kqyr mu
une dhe ti ti dhe une sonte me vallzu
hej, ti je ti je per mu ti jee ti je per muuu

Ref:
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren
engjulli i nates, dallohesh prej mases
alma alma alma alma hajde falma falma ti zemren

Part 3 :

e kapi shansen e pare
u tranova pi afrona ngat e ma ngat
pytjen e par ja boj a ka ven
m'thot ka ven mu ment krejt po mi q'mend
e kapi per dore si tish femra jem
marim rrug ne drejtim apartamentit tem
hej sot o nata jon
kamu bo qka sduhet mu bo

kadal dale...


Radoo - Alma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alma".
3. Video është e këngës "Alma", por nuk këndohet nga Radoo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Radoo:


Komente 0