Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Zerat E Poetve (Feat. Dredha)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rameka
........................................................
Vet egersi vet popullsi
Mu spo ma nin pse spo tregon dashni
Jom pa kufi plot energji
Se si ju erdha po ju duket befasi
Valla po besom qe ti pom ngon
Se njeri nuk ka qef kur i forti pushton
N'mikrofon po tregon ha mut ski ku shkon
Se sa njerit ky Rameka i boni dom
Bone gabim tash te boj tim
Po hec o budall aj ..............
Jom i ri me talent mos fol kur se din
Do ta sheh ket vend si ka mu bo tim
Du me te msu une sboj krim
Mer edukim fjala jeme osht msim
Kshyre pleqt tash kur ...............
Kom hyp ........ e thom ska si unë
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendRameka
Featuring: Dredha
Publikimi: 30/06/2008


Rameka - Zerat E Poetve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zerat E Poetve".
3. Video është e këngës "Zerat E Poetve", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rameka:


Komente 0