Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Kjo Bela E Shkret Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me ta lujto djal ketvetull
ishe shkri or djal
hiq me dore pa te prekun

me ta lujto djal ketvetull
ishe shkri or djal
hiq me dore pa te prekun

REF
kjo belabela e shkret
t'paska zan djal haj me det
me magji kam kta dy sy.
veq mem pa djal o ishe shkri.

II

kisha ba o veq per veti
nat e dit o
m'kishe shku per qefi

t'kisha ba o veq per veti
nat e dit o
m'kishe shku per qefi

REF
kjo belabela e shkret
t'paska zan djal haj me det
me magji kam kta dy sy.
veq mem pa djal o ishe shkri


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Kjo Bela E Shkret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Bela E Shkret".
3. Video është e këngës "Kjo Bela E Shkret", por nuk këndohet nga Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramize Caka:


Komente 0