Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Manushaqe Lul Mavi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Manushaqe lul mavi
manushaqe lul mavi

me vjehrren mos maj meni
me vjehrren mos maj meni

se vjehrra s'te flet me goje
se vjehrra s'te flet me goje

qaj lulije qaj me lot
qaj lulije qaj me lot

II
Manushaqe lul mavi
manushaqe lul mavi

me djalin mos maj meni
me djalin mos maj meni

se djali s'te flet me vjet
se djali s'te flet me vjet

qaj lulije qaj per jet
qaj lulije qaj per jet


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Manushaqe Lul Mavi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manushaqe Lul Mavi".
3. Video është e këngës "Manushaqe Lul Mavi", por nuk këndohet nga Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramize Caka:


Komente 0