Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rascom - Nuk Bon Me Lon (Feat. BimBimma)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

BimBimma :

E lo HIP-HOP-in qat'her kur zhduket njerzimi pi bote
E Faktet tjera mos tja nisi mi numru
se ja nisin mu shumzu
si tja nisi mu untu
shum mir e di qka ndodh
ti rri se ski qa lof
mos lyp se ski ma trond
qe wjen ktu me rima tlodh
tash rri ski qa lof
as ski hiq ski qa pordh
shkas um ki per krejt qa ndodh
e tash um ki per gjithqka shkoll
bash shkoll per krejt qato qa t'ndodh

respekt o ose me respekt trajto
fight o me mu mos hin n'fight jo
se ta pikturoj ftyren El Pabulo Pikaso.


Ky tekst u dërgua nga DritanRascom
Featuring: BimBimma
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/03/2010


Rascom - Nuk Bon Me Lon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Bon Me Lon".
3. Video është e këngës "Nuk Bon Me Lon", por nuk këndohet nga Rascom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rascom:


Komente 0