TEKSTESHQIP

Redioni
Kacurrelja Lalit
Lyrics
(Feat. Mr X)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kacurrelja Lalit" kënduar nga Redioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj materiali muzikor u bë i disponueshëm tek audienca i plotësuar në spektrin vizual me videoklip, i cili u publikua me datë 29 Dhjetor 2016.