Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Ani Ani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

(Nexhati)
NDAQ THUJ PO E NDAQ THUJ JO
UN E DI SE TI MË DO
NUK KA DIT NUK KA NAT
QE SMENDON ME U BO BASHK
x2

Ref:
ANI ANI VEQ BUZQESH
SE PA FJAL UN POT MARR VESH
MOS HARRO ËSHTË NJË PUNË
VJEN TE UNË TI VJEN TE UNË
x2

(Remzia)
NDAQ THUJ PO E NDAQ THUJ JO
UN E DI SE TI MË DO
NUK KA DIT NUK KA NAT
QE SMENDON ME U BO BASHK
x2

Ref:
ANI ANI VEQ BUZQESH
SE PA FJAL UN POT MARR VESH
MOS HARRO ËSHTË NJË PUNË
VJEN TE UNË TI VJEN TE UNË
x2


Ky tekst u dërgua nga Ary

Remzie & Nexhat Osmani - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0