Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Vetem Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Nexhat:

Vetem ty ta fala jeten
vetem ty ta fala boten,
vec nje here te rri me ty,
vec nje here ta zaptojm boten
tani sikur t'kisha mundur
te te them vec nji fjal,
nata sdo t'na kishte ndaaa.
Ref.
Vetem ti moj,vetem ti
me ke vra me bukuri
a,i thuhet zemres jo?
kur te dua dhe me dooo(2x).

Remzija:

Vetem ty te dua sonte,
vetem ty me ben te lumtur,
dhe nuk dua kurr te ndahem
nga ata dy syte e bukur
tani sikur t'kisha mundur
te ta them vec nji fjal,
nata sdo t'na kishte ndaaa.
Ref.
Vetem tiii vetem ti
me ke vra me bukuri
a,i thuhet zemres jo?
kur te dua dhe me dooo(2x).

Ky tekst u dërgua nga Dibra E MadheFeaturing: Nexhat Osmani
Publikimi: 01/12/2008


Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0