Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Alisa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

tri vjet kam prit
se do te me thuash po
tri vjet me shpres i paskam kalu
por kot ne ty paskam mendu
skam dite se tjetrin ke dashuru

me la e te qaj
me la e te vajtoj
vetem te vdes
une tjeter ne ket jet smendoj

me la e te qaj
me la e te vajtoj
vetem te vdes
une tjeter smendoj

alisa ,alisa pse me len moj
vetem te vdes
une tjeter ne ket jet smendoj

alisa,alisa vasha e endrrave
vasha e endrrave
te mija je


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzie & Nexhat Osmani - Alisa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alisa".
3. Video është e këngës "Alisa", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 1