Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Remzie Osmani - O Nizam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

11/03/2017

2017-03-11T08:15:28+00:00

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

EMF Creative
O nizam o nizam o te rie bre
a u ka marre mali o per shpi e
a u ka marre o malli o per shpie e
malli me ka marre zemra mesht ligshtue bre
kush ka lane nane e bre kush ka lane gru e
kush ka lane nane e bre kush ka lane gru e

o kush ka lane grue e kush ka lane nane e bre
sna lane lotet o buke o me ngrane
sna lane lotet nano buke o me ngrane

o nizam o nizam o te ngrat e
bahemi bashk e ta shkrujm o kaj kart e
bahemi bashk e ta shkrujm o kaj kart e

o bahemi bashk e ta shkrujm o kaj kart e
t'ja u cojme nanave nat vilajt e
t'ja u cojme nanave nat vilajt e

o tja u cojme nanave ne vijalete e bre
djemt i ke gjalle oj nane jo nuk kane vdek e


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet