Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renato Jaho - Dora Me Byzylyk Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Moj dora me byrzlyk moj
E kush t ka moj kush t mban
Ktheje syrin vec nj cik moj
E mos ma mbaj koken menjan

Moj gusha plot me gjerdan
O moj gusha me nishan
Vdeksha qe se kisha pak
E vdeksha moj aman aman

Era ballin ta qendis moj
Ti merr baluket menjan
Ne dritare t shtepis moj
Borzilok e manxuran

Ti fustan t nuseris moj
Un jelek e xhamadan
Ma jep doren te gjesdis moj
Dor q doren time mban

MA JEP DOREN TE GJESDIS MOJ
E DOR QE DOREN TIME MBAAN
Renato Jaho
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2021
Muzika: Renato Jaho
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT
Teksti: Romir Llanaj & Renato Jaho
Klarinete: Bardhi NakaRenato Jaho - Dora Me Byzylyk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dora Me Byzylyk".
3. Video është e këngës "Dora Me Byzylyk", por nuk këndohet nga Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente 0