Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - N'koridor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Në koridor
Kur vrapoj në koridor
Në koridor
Nuk vrapoj më në koridor

2x Shoh plot njerëz Kokën e kanë në çantë
Në koridor

Kur shikoj në koridor
Në koridor
Nuk kuptoj se çka po ndodh

Ndiej zërin tim
Të humbur
Ndiej zërin tim
I humbur

Jo, nuk kuptoj se çka po ndodh...


Retrovizorja - N'koridor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'koridor".
3. Video është e këngës "N'koridor", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0