Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Dikush Fatin Rrotullon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndonjeher duket sikur jeta
te gjitha dyert i ka mbyll
dhe ska me asnje hapsire
per t'mendu diqka t'mir

sikur dimri qe zhvesh pemet
ashtu zhvesh dhe jeta shpresen
si era qe luan me gjethe
ashtu luan edhe fati me ne

Por asgje nuk zgjat pergjithmone
Ai qe humbi gjersa fiton
prandaj te urtit buzeqeshin
ata e din qe dikush fatin e rrotullon


Retrovizorja - Dikush Fatin Rrotullon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikush Fatin Rrotullon".
3. Video është e këngës "Dikush Fatin Rrotullon", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0