Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Shpresë (S'jam) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Diku shpresa m’fluturon
nuk di ka më çon.
Oh sa larg prej saj jam
krahë ta ndjek nuk kam.

M’pengojnë siç duket
gjithë ata që rrejnë pa pikë e pres.
Kur lajnë kamët me djersën time
e qeshin tu m’dhanë prapë shpresë.


Retrovizorja - Shpresë (S'jam)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpresë (S'jam)".
3. Video është e këngës "Shpresë (S'jam)", por nuk këndohet nga Retrovizorja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:


Komente 0