Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - With Me (Feat. Unix)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

She's going after me
You're riding so sexy
You're eyes are telling me
With me ,With me,
With me You're gonna fall in love
With me , With me
And i will need you any more

Me-Me-Me e e e
Me-Me-Me e e e
Me-Me-Me e e e

Display the harmony
You feel the fantasy
I'll make you feel so free
With me ,With me
With me You're gonna fall in love
With me , With me
And i will need you any more

With me ,With me
With me You're gonna fall in love (2x)
With me , With me
And i will need you any more

Me-Me-Me e e e
Me-Me-Me e e e
With me ,With me
With me You're gonna fall in love (2x)
With me , With me
And i will need you any more


Ky tekst u dërgua nga NidaRevolt Klan
Featuring: Unix
Publikimi: 18/07/2012


Revolt Klan - With Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "With Me".
3. Video është e këngës "With Me", por nuk këndohet nga Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0