Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ridvan Ibraimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
BIOGRAFIA: Ridvan Ibraimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Ridvan Ibraimi është lindur në Shkup në vitin 1983. Në vitin 1986 morrën vendimin familja e tij që të vendosën në Skandinavi në shtetin Suedi ku më pas Ridvan Ibraimi edhe e kaloj shumicën e jetës së tij në qytetin Mallme ku edhe u shkollua. Në vitin 1989 si 6 vjeqar morri instrumentin e parë e cila ishte qiftelija në të cilën kishte shum interesim dhe arriti ta mbizotronte shumë shpejt. Muzikën rapsod e donte me gjithë zemër saqë nga mosha fëmir...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fersan Jahiu

Orhan Shaqiri

Terror A.K.A Shkupi

Ahmed Emurllai

Ximi

KOG

Geni Vesholli

JMC

Vikus

Act

Tags: Ridvan Ibraimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet