TEKSTESHQIP

Rifat Berisha, Mehdi Berisha, Hashimi & Trimi
Potpuri (Gezuar 2020)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2020)" kënduar nga Rifat Berisha, Mehdi Berisha, Hashimi & Trimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.