Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki - Garant E Din Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Garant e din ti sa um dhem shpirti
Kur mendoj ku je sot
Su dasht me ik ti veq pak mum prit ti
Ke pas arsyje plot
Ndor kam goten plot
Dehur dhibje e hedh lot
Mall kam sa zor
Pa ty minuti më është bër ORË
Sot veq kujtoj
kush tka ba mat lumturi nbot
Kush tban zemer dhe mlag syt me lot
Ti mos harro diqka kush të mbajti nshpirt
Pa hap se veq për ty kët jet zemren e kam hap
Tash don mu kthy ti
Mendohu pak ti
A thu tash pse sdu ma met pas
Ke dash me ik ti ske dasht mem prit ti
Tash ti me mu ski shanc
Ndor kam goten plot
Dehur dhibje e hedh lot
Mall kam sa zor
Pa ty minuti më është bër ORË
Sot veq kujtoj
kush tka ba mat lumturi nbot
Kush tban zemer dhe mlag syt me lot
Ti mos harro diqka kush të mbajti nshpirt
Pa hap se veq për ty kët jet zemren e kam hap


Ky tekst u dërgua nga Muhamedd.islamiRiki Sllamniku
Publikimi: 26/06/2019
Muzika: Vedat Lushtaku
Teksti: Riki Sllamniku
Orkestrimi: Vedat Lushtaku


Riki - Garant E Din Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Garant E Din Ti".
3. Video është e këngës "Garant E Din Ti", por nuk këndohet nga Riki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0