A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Rina - Ska Konkurenc  (Feat. Fero)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  652

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2018

2018-04-11T15:27:04

Featuring

Fero

Video Produksioni:

Filmnation
Rina:
Tu bo manikyr pedikyr jom cdo dit
Po kom ni per senin ton po o shum weak
My bi**hes jan savage smoking OG
Mos m'krahaso me kto qe jon tu e irr
Edhe kta rrepera qe jan tu menu qe jom fire
S'ka nevoj me thirr Feron une vet e qoj n'ajer
Bitch s'kom konkurenc
T'i kapi shoqet e ti hypi me ni Benz
Ohh and some of my girls at the club showing love
Edhe three f**king hoes vec per mu tu bo twerk
Tuj kesh pe kapi keshin
Broke bi**h mos m'fol, mos m'fol, mos m'fol
Ah dola n'club e pash m'pelqeve edhe e thirra
Mu nuk m'vjen marre me t'kallxu qysh un po nihna
Mos ta nin per pare nuk o sen qe i harxhita
Vet i trefishoj tu nejt e tu prevarit pak
E shfrytzova un sa dashta qato lek ja pita
Masi bana fam i thash tung i don't need ya
Rina o arsyeja pse kto loqka bojn tripa
Tash po m'folin milionerkat ju merrni bi**hat

Ref x2
Se keni pernime kejt o hajgare
Hala me ekip jom tu bo pare
M'i ba senet tua mu m'kish ardh marre
Krejt e din qe un vi prej mahalle

Fero:
Qet stil qe e kom une ti s'e ki
Ti pse man inati (hehe) e di
Dhipi jot u *prish me mu n'MD
Ti je shum mangup ama n'PC
E ju PC bi**hes keni ni, keni ni
Qe Fera me mahall krejt tregin e ka flliq
E mahalla o n'trap t'u perzi, t'u perzi
Ti je snitch s'bon me t'rreh se i thirr t'zit
Ajo mu m'thirr se jom star nigga
Ti po thu ki shooters ama une kom killers
E di qe ki qef ti m'u kon ma nigga
Po ti s'bon m'u kon ma nigga se je f**kboy
Hah ishalla m'sheh before i pop the pills
so drill so drill still real in the fill
Tash koha ka ndryshu i can book it ticket in Dubai
Who's star in this bi**h po apet hic s'um ha kari
Eyy tash koha ka ndryshu
Numri dhipav m'u ka rrit
Numri parev m'u ka shtu
Cka kom fol e kom vepru that's true
S'bon m'u kon ti shok me mu full full
E kom dhipin t'u gatu
Per mu
Kejt njerzt po m'njohin mu not you

Ref x2
Se keni pernime kejt o hajgare
Hala me ekip jom tu ba pare
M'i bo senet tua mu m'kish ardh marre
Krejt e din qe un vi prej mahalle

Fero X Rina
S'kom nevoj me thirr ajo m'thirr mu vet
We fly high Jim Jones vip set
Kta po hate-iratin edhe kejt e dim pse
Kan qef m'u kon n'ven tem ke kush ke
Ti e njeh Feron amo Fero ty s't'njeh
Ex moti e kom pas you don't really need that
Konkurenc e madhe kur e shoh veten tem
E shtina nji femen se jom lodh tu ju mujt vet
Po apet vi n'trap se n'shot shots
Yeah i slap her from the back like bap bap
Ju kom ligjit hip hopi o mi casa
Te dera shpis shkrun Alles Baba

2x
Ey you real players like to smoke some marijuana,ganja
Un e di shum mir ti s'je Montana bi**h

4x
Thirre, thirre, thirre kon don
S'ka konkurenc konkurenca s'egziston


Ky tekst u dërgua nga Nisa   imbebe   HipHop1Kartolina (18)

2018-10-21 11:10:26
Hala me ekip
jom tu bo pare
Krejt e din
që unë vi
prej mahalle
U krijua nga MIRIJE 2018-10-12 15:25:25
Tu bo menikyr e pedikyr jom qdo dit
Po kom ni për senin ton o shum weak
2018-07-04 10:19:32
Tuj kesh pe kapi keshin
Broke bi**h mos m'fol,
mos m'fol, mos m'fol
2018-06-14 08:39:32
S'ka nevoj
me thirr Feron
une vet
e qoj n'ajer
U krijua nga ELISA 2018-05-28 16:42:07
Ex moti e kom pas
you dont really need
that...
2018-05-27 18:59:23
Rina o arsyeja pse kto
Loqka bojn tripa
2018-05-21 14:18:37
Kta po hate-iratin
Edhe krejt e din pse
Kon qef me kon ven tem
Ke kush ke
2018-05-17 20:58:38
Mu nuk m'vjen marre
Met kallxu
Qysh un
Po nihna......
U krijua nga Suela 2018-05-11 21:02:00
S'kom nevoj me thirr
ajo m'thirr mu vet
We fly high Jim
Jones vip set
U krijua nga edona 2018-05-11 13:59:17
Ti e njeh Feron
amo Fero ty s't'njeh
U krijua nga besjana 2018-05-11 12:47:37
Se keni pernime kejt o hajgare
Hala me ekip jom tu bo pare
2018-05-05 21:26:51
Thirre,thirre,thirre kon don
S'ka konkurenc
konkurenca s'egziston
2018-05-04 17:25:27
Edhe kta rrepera
Qe jon tu menu se jom fire
U krijua nga edona 2018-04-22 17:40:35
Qet stil qe e kom une ti s'e ki
Ti pse man inati (hehe) e di
Dhipi jot u *prish me mu n'MD
Ti je shum mangup ama n'PC
2018-04-14 10:42:43
Ju kom ligjit hip hopi o mi casa
Te dera shpis shkrun Alles Baba
U krijua nga Rina 2018-04-13 18:05:52
bich s'kom konkurenc
T'i kapi shoqet e ti hipi me i Benz
2018-04-13 18:08:14
My bi**hes jan savage smoking OG
Mos m'krahaso me kto qe jan tu e irr
U krijua nga risss 2018-04-12 08:21:17
Un e di shum mir ti s'je Montana bitch

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019