Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rina & Sin Boy - Falling In Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falling In Love".
3. Video është e këngës "Falling In Love", por nuk këndohet nga Rina & Sin Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rina & Sin Boy - Falling In Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Sin Boy

17/06/2020

2020-06-17T22:00:09+00:00[Pre-Chorus: Sin Boy]
Tirana, Berati
Me gusta Chiquita
Prishtina, Πευκάκια
Me gusta Chiquita

[Chorus: Rina]
Kur tshoh ty
Im falling in love
Please tell me your name
Jem bo per me kon
Un edhe ti jem same
Hajde rrim gat
Se po tshoh larg
Don me prek nalt
Un edhe ti right
Ride in the feels, everything is real
I don know why you gave me still
Im falling in love
Im falling in love

[Verse 1: Sin Boy]
Qka je tu bo Rina kjo nuk esht loj
Πάμε μια βόλτα στο ακρογιαλό
Δεν φορτώνω σκέψεις στον εγκέφαλο
Κάποτε με λέγανε απένταρο
Άμα έχεις θέμα θα το λύσουμε
Τζάμπα μου μιλάνε να με πείσουνε
Μπλέξαν μα δεν ξέραν θα νικήσουμε
Μην σε ξαναδώ αν θες να πατσίσουμε
Yo voy voy voy, Te Amo Amore
Μιλάς σε ποιόν ρε δεν σε βλέπω καν
Τροπικά όπου και να πάμε
Γιατί όλοι μας ζητάν
Όλοι μας ζητάνε

[Pre-Chours: Sin Boy]
Tirana, Berati
Me gusta Chiquita
Prishtina, Πευκάκια
Me gusta Chiquita

[Chorus: Rina]
Kur tshoh ty
Im falling in love
Please tell me your name
Jem bo per me kon
Un edhe ti jem same
Hajde rrim gat
Se po tshoh larg
Don me prek nalt
Un edhe ti right
Ride in the feels, everything is real
I don't know why you gave me still
Im falling in love
Im falling in love (falling in love)

Verse:2
[Pre-Chorus: Sin Boy]
Tirana, Berati
Me gusta Chiquita
Prishtina, Πευκάκια
Me gusta Chiquita

[Chours: Rina]
Kur tshoh ty
Im falling in love
Please tell me your name
Jem bo per me kon
Un edhe ti jem same
Hajde rrim gat
Se po tshoh larg
Don me prek nalt
Un edhe ti right
Ride in the feels, everything is real
I don't know why you gave me still
Im falling in love
Im falling in love


[Verse 2: Sin Boy]<
Qka je tu bo Rina kjo nuk esht loj
Πάμε μια βόλτα στο ακρογιαλό
Δεν φορτώνω σκέψεις στον εγκέφαλο
Κάποτε με λέγανε απένταρο
Άμα έχεις θέμα θα το λύσουμε
Τζάμπα μου μιλάνε να με πείσουνε
Μπλέξαν μα δεν ξέραν θα νικήσουμε
Μην σε ξαναδώ αν θες να πατσίσουμε
Yo voy voy voy, Te Amo Amore
Μιλάς σε ποιόν ρε δεν σε βλέπω καν
Τροπικά όπου και να πάμε
Γιατί όλοι μας ζητάν
Όλοι μας ζητάνε

[Pre-Chorus: Sin Boy]
Tirana, Berati
Me gusta Chiquita
Prishtina, Πευκάκια
Me gusta Chiquita

[Chorus: Rina]
Kur tshoh ty
Im falling in love
Please tell me your name
Jem bo per me kon
Un edhe ti jem same
Hajde rrim gat
Se po t'shoh larg
Don me prek nalt
Un edhe ti right
Ride in the feels, everything is real
I don't know why you gave me still
Im falling in love
Im falling in love (falling in love)


Ky tekst u dërgua nga EvlianaKartolina (2)

22
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rina Balaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet