Më mbaj mend (për 1 muaj)

Risa - S'po Du Tjeter (Feat. Granit Gashi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pom pelqen shum ti
je kam pelqen teper

punen e sotit mos e le
per neser po du met pa
cdo dit e me teper
jeten me ta dhan ty
nuk po du un tjeter

pom pelqen shum ti
je kam pelqen teper
punen e sotit mos e le
per neser po du met pa
cdo dit e me teper

pom pelqen kur te kom ngat
ti nuk je si at qe rrenjet
si kan kerkah nuk e din
qka dojn qka qa dush ko me ta dhan
ti nuk je nje


Ky tekst u dërgua nga  dini98Risa
Featuring: Granit Gashi
Publikimi: 07/10/2014
Muzika: Massive Production
Teksti: Massive Production
Video Produksioni: XL Films


Risa - S'po Du Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'po Du Tjeter".
3. Video është e këngës "S'po Du Tjeter", por nuk këndohet nga Risa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Risa:


Komente 0