A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rita Ora - Fall In Love  (Feat. Will.I.Am)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/08/2012

2012-08-08T17:36:50

Featuring

Will.I.Am

Song from the album:

"O.R.A."


Don't want no one night instead
I want to fall in love
Fa-la-la-la fall in love
Baby you could be my man and we can fall in love
Fa-la-la-la fall in love
Don't want no one night instead let's fall in love
Fa-la-la-la fall in love
Fall in love, fall in love,
fall in love, fall in love,
fall in love, fall in love,
fall in love, fall in love…

I'm falling in love, I'm falling in love
I'm falling in love, I'm falling in love
I'm falling in love, I'm falling in love
I'm falling, falling in love
I'm falling in love, can you catch me
I'm falling, i'm falling, in love…
I'm falling in love, I'm falling in love…


Lyrics submited by  ronni202
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019