Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Berisha - Xhelozi  (Feat. Nurteel)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti:

Ghulo

Teksti & Produksioni:

Nurteel

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Nurteel

14/10/2018

2018-10-14T13:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhelozi" kënduar nga Robert Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Robert Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Noizy. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Digje yeah.
O.T.R member,
sa shkelqen kurora,
jena jena mbreter,
gjithe shqiptarete din'se c'bona,
kalle kalle osht' Noizy ktu'moj nale,
krejt po thon' dicka po kur i shof i dridhen komet'

Xhelozi,urrejtje kundra meje,
suksesi jem s'ka mburrejtje
une tallem,une tallemMë Shumë Këngë Nga Robert Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet