Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rony Rag - N'London

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'London".
3. Video është e këngës "N'London", por nuk këndohet nga Rony Rag.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rony Rag - N'London  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

21/10/2020

2020-10-21T16:00:11+00:00Mdun se i du qeto shqipe
Edhe fansat i kam real
Nëse ti mshan para tyne
Minimumi përfundon në spital

Se une nuk deshta lojnat
Po lojnat mu vet mthiri
E pash qe kta tjeret nuk po bojn
Hyna dola ma i miri

E tash merre me avash
Ti ke veç llafe un provat ti dhash
T'erdha bash qaty ku t'thash
E ti ike sa pe kallash

E di të vjen me shume vet
Po kur ik ik me 200km/h
T'kam dit pak më trim o bole
Po ti na dole dhip me kurorë

Ref:
Qatje nlondon
Qatje nlondon
Ku ti djal ke shku
Mashum respekt ki me marr fol mirë për mu
Se atje i kam krejt vllazën
Për mu jetën japin
Kush je ti i djalë
Asnjoni nuk e rrun trapin

Më pas ngju ca thojn tjerët
S'isha çu kur n'kom
Po i laah le tvujn
Tash ju thon Ku u pam
Pi kerkuj support
Shkoni krejt nkara
Ju dhimti fortë se ju dola përpara
Tash interesi deri dje nuk folet
Pi pari tej funi kejt bythqima dolët

Erdha prej rruge me 20 rrugaçe
Pruna muzikë që për zemra osht ilaç
Kta krejt um dojn mu Po se kan shfaq
Kush na ka inat munet me na e kaq

Ref:

Qatje nlondon
Qatje nlondon
Ku ti djal ke shku
Mashum respekt ki me marr fol mirë për mu
Se atje i kam krejt vllazën
Për mu jetën jap
Kush je ti i djalë
Asnjoni nuk e rrun trapin


Ky tekst u dërgua nga Florinda6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rony Rag:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet