Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rosela Gjylbegu - Sikur Te Isha Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Te Isha Ti".
3. Video është e këngës "Sikur Te Isha Ti", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rosela Gjylbegu - Sikur Te Isha Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46

Teksti:

Big Basta

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

Asnjë Koment

17/11/2011

2011-11-16T23:00:00+00:00Ne rruge esht nje vajz
ecen dhe qan
njerzit nuk afrohen as per ta par
Vec ajo e di sa dhembje ndjen ne ate cast
e harruar nga te tjeret vetem menjan

E njihja me par skishte shum fjal
femra me e bukur dukej pa faj
dhe tani do qe ta ndihmoj
se forc me nuk ka sepse zgjodhi ta degjonte Zemren e Saj

Ref:

Sikur vetem per 1 sekond dua ta degjoj
sepse kam nevoj ta di
ndoshta dhe doren tja shtrengoj
ne rrugen qe kalon spelqen joo shpetim
Sikur te mund te isha ti
qe te te ktheja pak besim
sepse ke 1 qellim Te Jetoshh
Dhe quhet Dashuri

Cdo gje filloj qe nje dit me par
un e shihja shpesh me dike ne krah
qe te thuash ish e lumtur per te esht pak
se ajo e donte dhe do bente gjithcka

Tani esht von te lumtur sjan
ai me nuk e sheh si te vecant
sepse nuk e meritonte te gjith jeten
edhe zgjodhi ta lendonte dhe ta nxjerr jasht

Ref:

Sikur vetem per 1 sekond dua ta degjoj
sepse kam nevoj ta di
ndoshta dhe doren tja shtrengoj
ne rrugen qe kalon spelqen joo shpetim
Sikur te mund te isha ti
qe te te ktheja pak besim
sepse ke 1 qellim Te Jetoshh
Dhe quhet Dashuri

Ajo nuk thot.. ka nevoj per tyy
Po kerkon vetem erresir
fshiu lotet e saj ne sy
dhe u ngrit qe te gjej kete fjal
(ooohoh)TE DUA oo Sa e veshtir eshte te dua
(oohooh) Te dua sepse vetem 1 fjal na jep forc

Vetem ti e di jetes jepi nje kuptim
Dhe asnjeher jo mos mendo Keto qe po kalon
Kte dit.. ke gjithmon 1 shanc te dyt

Ref:

Sikur vetem per 1 sekond dua ta degjoj
sepse kam nevoj ta di
ndoshta dhe doren tja shtrengoj
ne rrugen qe kalon spelqen joo shpetim
Sikur te mund te isha ti
qe te te ktheja pak besim
sepse ke 1 qellim Te Jetoshh
Dhe quhet Dashuri


Ky tekst u dërgua nga  VjosZinjo
Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet