Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Mos Me Mbaj Inat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Kur me re ne gjunjet e mija
Bota s'ishte mare
Sa e bukur dashuria
Mendje nuk te la

Ik o gjetsh belane
Ik aman aman
Te pres ne aksham x2

Ref...x2
Lodhesh kot e s'me kap dot e
S'te dua vetem per nje nate
Lodhesh kot e s'me kap dot e
Aman mos me mbaj inat

Ke folur me babe e nene
Se eshte me zarar
Ashtu vij ne shtepine tene
Te na veje mbare

Ik o gjetsh belane
Ik aman aman
Te pres ne aksham x2

Ref...x2
Lodhesh kot e s'me kap dot e
S'te dua vetem per nje nate
Lodhesh kot e s'me kap dot e
Aman mos me mbaj inat

...

Ref...x2
Lodhesh kot e s'me kap dot e
S'te dua vetem per nje nate
Lodhesh kot e s'me kap dot e
Aman mos me mbaj inat


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiRovena Ibrahimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2013
Muzika: Adrian Hila


Rovena Ibrahimi - Mos Me Mbaj Inat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Mbaj Inat".
3. Video është e këngës "Mos Me Mbaj Inat", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 2