Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Jam Ëmbëlsirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Sonte ne do bëjmë mrekulli
Hajde shpirti im, vet mos rri
Mos prit të të lus e të të vij pas
Hajde zemër luj e mos më plas
Do t’i zbresim yjet nga ky qiell
Unë do të puth e ti më perkëdhel
Le të prehem, le të dehem unë
Oooo të dua shumë

Jam e mirë, ëmbëlsirë
Eja më provo
Plot sheqer e nektar
Më dashuro

Sonte mos më ik e mos më ler
Zemrën ta kam falë, ja ku më ke
Mos ki frikë ti shpirt nga kjo botë
Le të flasin, le të pëlcasin kot
Do t’i zbresim yjet nga ky qiell
Unë do të puth e ti më perkëdhel
Le të prehem, le të dehem unë
Oooo të dua shumë

Jam e mirë, ëmbëlsirë
Eja më provo
Plot sheqer e nektar
Më dashuro


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafa

Rovena Stefa - Jam Ëmbëlsirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Ëmbëlsirë".
3. Video është e këngës "Jam Ëmbëlsirë", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0