Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Me Ty Ne Ferr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

E di mirë se veten e gënjej
E di mirë se në parajsë nuk do të gjej
Behu mëkatare më pate thënë
Se ndoshta në atë botë do të më kesh pranë

E di mirë se ti nuk je për mua
Mëkatare jam se ende shumë të dua
Me buzë të tharë e të paputhur
Pas teje në ferr do vij me shpirt të këputur

Shumë pranvera ikën dhe u tretën
Ti me tjetërkënd e unë vetèm
Shumë pranvera veç një fjalë e pres
Thuaj se më do për ty do t’vdes

E di mirë se ti nuk je për mua
Mëkatare jam se ende shumë të dua
Me buzë të tharë e të paputhur
Pas teje ne ferr do vij me shpirt te keputur


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafaRovena Stefa
Publikimi: 29/06/2003
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Naim Krasniqi
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Rovena Stefa - Me Ty Ne Ferr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Ne Ferr".
3. Video është e këngës "Me Ty Ne Ferr", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0