Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Ne Agime Te Kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Kaloi edhe kjo dite
Ky mengjes pa ty
Kaloi edhe kjo nate,e gjate
Pa gjume ne sy pa ty

Dhe s’dua te besoj
se te gjitha kane kaluar
shikimi yt cdo gje me flet
cdo gje me ka treguar

Edhe se cdo gje per ne kaloi
Edhe se cdo gje per ne mbaroi
Ne syte e tu ne syte e mi
mall I fshehur dhembshuri

edhe se, tani je I huaj
mallin dot per ty jo nuk e shuaj
ne syte e tu ne syte e mi
lot I fshehur nostalgji
lot I fshehur nostalgji


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafaRovena Stefa
Publikimi: 29/06/2003
Teksti: Naim Krasniqi
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Rovena Stefa - Ne Agime Te Kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Agime Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Ne Agime Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0