Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Mos Thuaj Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Me premtove dashuri
Te besova si femije
te bukura fjalet e tua
Me thoje sa te dua

Me magjepsi dashuria
Puthja, ledhatimi
U harrova une pas teje
Nuk di ku shkoi gezimi

Jo mos me thuaj shko
Oh,mos me vrit e lendo
Mos thuaj fjalen shko
Jam ajo qe te do

U mashtrova me dy fjale
As vete nuk e besoj
Ti ishe donzhuan
Sa vone po e kuptoj

Jo mos me thuaj shko
Oh,mos me vrit e lendo
Mos thuaj fjalen shko
Jam ajo qe te do
Rovena Stefa
Publikimi: 29/06/2003
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Adrian Hila


Rovena Stefa - Mos Thuaj Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Thuaj Shko".
3. Video është e këngës "Mos Thuaj Shko", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0