Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - C'deshi Zogeza Ne Dyqan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Cdeshi zoga ne dyqan emoj aman aman (2x) ................................deshi te blinte fustan e moj aman aman aman(2x) ...........................fustanin peshqesh ia dhane e moj aman aman aman(2x).............................................desh te ikte por se lan e moj aman aman aman(2x) do gettitesh qiran e moj aman aman aman(2x) ta qepte gushen e bardh e moj aman aman aman (2x)ta qepte gushen
Rovena Stefa
Publikimi: 01/12/2008
Orkestrimi: Adrian Hila


Rovena Stefa - C'deshi Zogeza Ne Dyqan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'deshi Zogeza Ne Dyqan".
3. Video është e këngës "C'deshi Zogeza Ne Dyqan", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0