Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rudina Delia - Gjithcka Jemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithcka Jemi".
3. Video është e këngës "Gjithcka Jemi", por nuk këndohet nga Rudina Delia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rudina Delia - Gjithcka Jemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

03/06/2012

2012-06-02T23:00:00+00:00Dhe,ne nje heshtje mbeten
fjalet & momentet qe kaluam ,jetuam dhe kerkuam..
Kohe qe s'mund te ndalet dhe nje ze qe vec therret atehere e sahere kur drit aty nuk ka

Po kerkoj te gjej ne cdo stine
nje fjale qe shpres ty vec te sjell
Ti me jep vec nje buzeqeshje
dhe une ty te fal nje diell
Se mundimet,inatet te gjitha kalojne
kalojne lotet dhe stuhite
Vendin ja lene nje drite
qe bekon dhe sjell nje mrekulli

Ref:
Ndize driten hape zemre,falma ngrohtesin
perqafo cdo cast moment qe jeta te fal ty
dhe kohen frike mos ki.
Dite e re te merr me vete te jep nje mundesi
Ti mos ndal ne hap ne kohe ne pafundesi
se force je vetem ti

E di,do thuash se mjafton se cdo e mire pafund nuk rri
Se pafund asgje s'vazhdon,por kjo nuk ndodh kur ka ndjesi
Kujtimet,momentet mbesin aty
me nje jete dhe nje histori
Se vec enderra ,trillime,muzuke dhe gabime..Gjithcka jemi une dhe ti
Ref:


Më Shumë Këngë Nga Rudina Delia:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet