Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabiani - Marshalla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Sabian"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Marshalla" kënduar nga Sabiani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nexhat Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa mirë vallën e lun çik
Djemve t’ri ju ke mbetë pik’
Aj fustan me ngjyra deti
Si me kan’ naj çik e mbretit

REF:(2here)
Mashallah oj çikë po t’thom!
Pe lun’ vallën me jardan
Her’ me dorë e her’ me bel,
Sa mirë ritmin e përciell !

Luj me naze mos u ngut,
Komplimente çdo minut!
Kta me zemër po ta thëm
Shtatë mahall’ kan’ me t’permënd.

REF:(2here)
Mashallah oj çikë po t’thom!
Pe lun’ vallën me jardan
Her’ me dorë e her’ me bel,
Sa mirë ritmin e përciell!Më Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet