Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani & Marigona - Bukuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Muzika:

Natti

Teksti:

Marigonna

Teksti:

Sabiani

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Marigonna

12/07/2019

2019-07-12T18:03:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuri" kënduar nga Sabiani & Marigona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sabiani & Marigona i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet