Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Tradhetare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Shpirt,me flit po te lutem mos ik
Edhe nje jete te kisha prit
A kto dite u bene vit,
Lamtumire me ke marre qdo deshire
Jam i dehur dhe i pire me meshiree

Tradhtare,te une pse falesh
Si lan dote keto mekatet
Me lote genjeshtare

Tradhtare te une pse falesh
Si lan dote keto mekatet
Me lote genjeshtare...

Lote dhe frike
Vin ne zemer si thike
Cdo gjymtyr eshte e mpire
Un i keq dhe ti e mire?
Rri dhe pak vetem pak te kerkoj
Qe gjithe jeten ta kujtoj dhe kurr mos te harroj

Tradhtare,te une pse falesh
Si lan dote keto mekatet
Me lote genjeshtare..

Tradhtare,te une pse falesh
Si lan dote keto mekatet
Me lote genjeshtare..


Ky tekst u dërgua nga tinaSabiani
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2021
Muzika: Petro Xhori & Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhumill (Xhulio Milloshi)
Mix: Xhumill


Sabiani - Tradhetare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhetare".
3. Video është e këngës "Tradhetare", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0